Святійший Філарет благословив ГО «Державу» на звершення добрих спав заради України!

Голова громадської організації «Держава» Петро Браташ і голова відокремленого підрозділу ГО «Держава» у м. Житомир Василь Дегтяренко зустрілися з Його Святістю Філаретом.

Свого часу Святійший благословив усно та письмово будівництво церкви в Житомирі.  Унікальність проекту полягає у тому, що в одному архітектурному комплексі буде три храми різних віросповідань: православного, католицького і протестантського.

Святійшому сподобалась така ідея об’єднання основних конфесій України нехай поки що в такий спосіб. Його поінформували про те, що католицька та протестантська громади Житомира теж схвалили таку ідею і підписали відповідні листи. Крім цього, вже є розроблений проект храму, котрий Святійший забажав побачити, та отримано лист від української діаспори в США про виділення на храм перших 50 тисяч доларів.

Святійший також розгляне можливість впливу на мера міста Житомир, який свідомо займається затягненням із виділенням землі під храм. Питання підіймалось на сесіях вже декілька разів, однак мер створює ситуацію, коли кожного разу голосів не вистачає. Виникає думка, що мабуть в мера є свої плани стосовно ділянки під будівництво святині. На жаль, більшість мерів України на цьому етапі мало чим схожі або зовсім не схожі на Святійшого, який не лише служить Богу, але і народу України і державі Україна.

Після того, як ділові переговори завершились, делегація ГО «Держави» подякувала Його Святості за його патріотичну позицію і за те, що його бачення розбудови України цілком збігається з українським народом, який на Майдані і на фронті доказує, що вартий поваги серед світових розвинених країн. Його Святість стоячи вислухав подяку і благословив ГО «Державу» на майбутнє звершення добрих справ заради єдності українського народу та процвітання Держави Україна.