Про організацію

Громадська організація «Держава» народжена на полумяному Майдані. Члени організації брали активну участь в Революції Гідності, зокрема в штурмових операціях, де загартували свій дух для подальшої боротьби за вільну та незалежну Україну.

Гордістю організації є її члени: сотник 29-ї сотні, учасник АТО, нагороджений військовими відзнаками – Іван Круц, командир спецпідрозділу «Купол», учасник бойових дій, важко поранений, нагороджений військовими відзнаками – Віктор Дегтярьов, учасник бойових дій на Сході України, в складі загону спецпризначення, нагороджений військовими відзнаками – Олексій Розумов. Громадська організація «Держава» глибоко сумує з приводу непоправної втрати патріота, націоналіста, молодого бійця, який понад усе любив Україну – Станіслава Дерев’янка, що героїчно загинув на Східному фронті і тим самим наказав нам, живим, боротись до останнього подиху, не шкодуючи ні життя, ні здоров’я заради України та її народу.

Сьогодні уся діяльність організації спрямована на захист суверенітету, єдності та неподільності України.

Активісти організації ведуть вперту боротьбу як на передовій так і на внутрішньому фронті. Організація створена з метою вдосконалення державного устрою, недопущення в подальшому тотальної корупції та узурпації влади, які перетворюють громадян України в рабів для купки злодіїв-олігархів при владі, що в результаті призводить до втрат територій, внутрішньої дестабілізації та зовнішньої агресії