Діти Миколаєва – дітям українського Донбасу!

З 15 березня по 30 квітня під егідою Миколаївської асоціації учасників і інвалідів АТО проводилася акція «Діти Миколаєва – дітям українського Донбасу».

В ході акції миколаївські школярі збирали макулатуру, щоб на виручені гроші обладнати комп’ютерний клас у селі Гранітне Донецької області, розташованому в зоні АТО. Тисячі школярів міста взяли участь в цьому заході. Було зібрано понад 25 тонн (!!!) макулатури.

Підведення підсумків акції відбулося 24 травня в сесійній залі обласної ради. Сотні школярів міста та їхні вчителі заповнили зал. На початку заходу всі присутні вшанували пам’ять загиблих за незалежність України хвилиною мовчання. До присутніх з підбиттям підсумків звернувся глава асоціації, захисник донецького аеропорту А.Терещенка.

Переможцем серед навчальних закладів стала школа №48, її учні зібрали 2930 кг. Друге місце зайняла школа-інтернат №7, учні якої зібрали 1814 кг. Понад однієї тонни макулатури зібрали школи №6, №19, №51.

Кращі збирачі макулатури були відзначені грамотами обласної ради та асоціації учасників АТО, обласної ассосіаціі Ветеранів Афганістану та АТО, обласної організації воїнів-прикордонників. Разом з грамотами переможці були нагороджені цінними подарунками, серед яких 5 планшетів і 40 моноподів «селф-палиця». Абсолютним чемпіоном серед збирачів макулатури став учень школи №46 Артем Пілічко, який здав 346 кг.

Всі діти, які брали  участь в акції, отримали пам’ятний значок і квитки на різні атракціони, в тому числі 40 квитків в драматичний театр, а також солодкі подарунки.

На закінчення заступник голови асоціації І.Шполянскій сказав, що виручених коштів від макулатури має вистачити на придбання комп’ютерів для школи села Гранітне. Акцію зі збору макулатури продовжать з нового навчального року та до неї сподіваються залучити всі школи області.

Голова Миколаївського Осередку ГО «Держава» Павлов В.В.